Özellikle strafordan yapılan her türlü iç ve dış mekan tasarımlarıyla 2 ve 3 boyutlu ürün uygulamaları reklam sektörüne yeni bir boyut kazandırıyor. Açık hava ve iç mekanlarda, fuar standlarında, tiyatro sahnelerinde strafordan 2 ve 3 boyutlu logo, ürün maket ve yazılarınızı, DEV boyutlarda istenilen renklerde tasarımdan hayata geçiriyor.Teknik olarak özel makinalarda sıkıştırılmış olan çok dayanıklı strafor malzeme, vektörel algılayıcılar yardımıyla bilgisayar ortamında kesildikten sonra istenildiği takdirde boyanıp teslim ediliyor.

TABELA ise yönlendirmek, bilgi vermek, tanıtma çalışmaları gibi amaçlar için, genellikle dış mekân (bina, yol, açık alan vs.) ve kapalı alanlarda, belli kalıplar halinde monte edilerek kurulan platformlara  denir.

kurumların ister ticari olsun, ister kamu hizmeti amaçlı olsun insanların dikkatini çekmek ve belli bilgileri onlara empoze etmek amacıyla kurulmuştur. Tabela özellikle dış mekânda çok zengin kullanım alanları olmasından ve herkesin görebilmesinden dolayı geniş bir yelpazeye sahiptir.