HAKKIMIZ

Biz Kimiz ?

Birce Ajans ve Reklamcılık 10 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren reklam ve baskı konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz ; 

Serigrafi, rulografi, metal etiket, damla etiket, uv serigraf, leksan etiket, pvc etiket, her turlu sticker, grafik tasarım, Matbaa ve Ofset baskı, katalog ve broşür tasarımı, dijital baskı, 3D reklam ürünleri, tabela ve promosyon ürünleri gibi başlıca örnekleri verilen reklam sektöründe faaliyet göstermektedir. 

Hizmetlerimiz baskı öncesi istekleriniz doğrultusunda projelendirme ve baskı sonrası teknik destek ve urun geliştirme operasyonlarını da kapsamaktadır. 

Küçük ölçekli bir işletme olarak is hayatına giriş yapan Birce Ajans ve Reklamcılık kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa surede sektöründe taninmiş ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. 

Firmamızın değişmez prensipleri daima KALİTE, HİZMET, ZAMANINDA TESLİM ve UYGUN FİYAT olmuştur. 

Üretimde basari ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Birce Ajans ve Reklamcılık olarak sizlerle çalışmaktan mutluluk ve onur duyar, yeni veya devam eden projeleriniz için sizlerle görüşmek ve fiyat teklifi vermekten gurur duyarız. 

Vizyonumuz

Birce Ajans ve Reklamcik olarak baslica vizyonumuz; En kaliteli ürünleri, istenilen sürede,müşterilerinin güvenilir ve ekonomik çözüm ortağı olarak; sektöründeki yerini her geçen gün daha ileri taşımaktır.

Kuruluşumuzdan bu yana istikrarlı bir gelişme göstererek zaman içinde hizmet verdiği sektör ağını genişletmekte, personele ve teknolojiye büyük yatırım yaparak, kendi deneyim ve bilgi birikimleri doğrultusunda müşterilerine en iyi hizmeti vermekteyiz.

Felsefemiz
Başarının bir sırrı varsa bu, karşımızdakinin görüş ve açısını kavrayarak, olayları bu açıdan görmektir. (H.Ford)
Faaliyet Alanlarımız
 1. Serigrafi.

 2. Rulografi.

 3. Metal Etiket.

 4. Damla Etiket.

 5. UV Serigrafi.

 6. Leksan Etiket.

 7. PVC Etiket.

 8. Grafik Tasarım.

 9. Matbaa ve Ofset Baskı.

 10. Katalog ve Broşür Tasarım.

 11. Digital Baskı.

 12. 3D Reklam Ürünleri.

 13. Tabela ve Promosyon Ürünleri.

İş ortaklarımız
Efe Tur
Logo12
Logo09
Logo08
Logo06
Logo05
Logo02
Logo 01
Logo04
Logo10
Logo11
Pacific Coast
Forged
Guller
Olcay
StarCool
Yavuz Emlak
Logo07
Yalgın
Beckman
Eretas
Eltesan